czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 5 listopada 2015
  • wyświetleń: 13758

Czołg zablokował DK1 - wideo i foto

W czwartek w nocy na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie transportowany czołg zsunął się z lawety. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu DK1 z ulicą Męczenników Oświęcimskich. Droga w kierunku Katowic była całkowicie zablokowana.

ReklamaZdarzenie miało miejsce około 3 w nocy. Kiedy samochód transportujący czołg hamował przed sygnalizacją świetlną, pękł jeden z mocujących łańcuchów i ważący kilkadziesiąt ton czołg zsunął się z lawety. Na miejscu musiał pojawić się dźwig, który załadował ponownie czołg na przyczepę. Na czas tej operacji odcinek DK 1, od skrzyżowania z ulicą Bielską do skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich, był zamknięty. Ruch samochodów przywrócono po godz. 6.

Czołg zsunął się z przyczepy na DK 1 w Pszczynie - 5.11.2015 · fot. pless.pl


Czołg T-72 transportowany jest przez specjalistyczną firmę. Jedzie z Czech, gdzie był remontowany, do portu w Gdyni. Miejmy nadzieję, że w dalszej podróży obejdzie się już bez przykrych niespodzianek.

Lokalizacja zdarzenia

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook