czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Telewizja czechowice.tv

  • 4 listopada 2016
  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 6620

Wielki Test Języka Angielskiego za nami. Czechowiczanie się sprawdzili

W niedzielę, 20 listopada w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych odbył się Wielki Test Języka Angielskiego 2016. To ogólnopolski projekt, podczas którego mieszkańcy Czechowic-Dziedzic całkowicie bezpłatnie mieli możliwość zmierzyć się z cenionymi testami TOEIC i TOEFL Junior®, sprawdzili swój poziom znajomości języka i wspólnie ze wszystkimi uczestnikami Wielkiego Testu walczyli o jak najlepszy wynik dla naszego miasta w skali całego kraju.

Wielki Test Języka Angielskiego - 20.11.2016 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Lokalnym organizatorem było BEST Centrum Języków Obcych, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. W teście wzięło udział 38 osób. Na wszystkich uczestników czekały upominki ufundowane przez BEST CJO oraz Urząd Miejski w Czechowicach Dziedzicach, a nagrody specjalne (kurs językowy oraz nagrody książkowe) trafiły do laureatów konkursu na najlepsze hasło promujące naukę języka angielskiego.Znamy już nieoficjalne wyniki i wiemy, że Czechowice-Dziedzice mogą pochwalić się znajomością angielskiego na poziomie B1 w skali CEFR. Tegoroczna edycja WTJA odbyła się pierwszy raz w naszym mieście, jednak biorąc pod uwagę spore zainteresowanie wydarzeniem, organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby Wielki Test na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturowych Czechowic Dziedzic.

Wielki Test Języka Angielskiego - 20.11.2016
Wielki Test Języka Angielskiego - 20.11.2016 · fot. UM Czechowice-Dziedzice

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook