czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 23 grudnia 2018
  • 29 grudnia 2018
  • wyświetleń: 23211

[WIDEO] Pobicie na DK-1: sprawa będzie miała swój finał w sądzie!

W miniony weekend publikowaliśmy nagranie z DK1 w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie doszło do pobicia. Kierowca BMW najprawdopodobniej postanowił ukarać wolniej jadącego kierowcę Volkswagena. Ukaranie polegało na kilku mocniejszych ciosach w głowę i skopaniu samochodu. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie!

ReklamaPoczątkowo nie było wiadomo czy sprawa została zgłoszona na policję przez pokrzywdzonego. Autor nagrania pragnie zachować anonimowość, ale w przypadku kontaktu ze strony odpowiednich służb, jest gotów udostępnić pełne numery rejestracyjne sprawcy tego czynu. Okazuje się, że sprawa będzie miała ciąg dalszy.

Pokrzywdzony kierowca Volkswagena skontaktował się z redakcja portalu Bielskie Drogi. Okazuje się, że pobicie i uszkodzenie mienia zostało zgłoszone na policję. Są świadkowie tego zajścia, a nagranie z wideo rejestratora będzie dodatkowym dowodem w toczącym się postępowaniu.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook