czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 16 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 8360

Koleje Śląskie zawiodły. Na defiladę jak sardynki w puszce

Wczoraj w Katowicach odbyła się defilada wojskowa z okazji Święta Wojska Polskiego. Koleje Śląskie zorganizowały tego dnia bezpłatny dojazd do Katowic. Niestety przewoźnik nie stanął na wysokości zadania.

Koleje Śląskie zawiodły. Na defiladę jak sardynki w puszce - 15.08.2019 · fot. Adam Bijok


Zainteresowanie defiladą "Wierni Polsce" było ogromne. Przejazd wojskowej kolumny chcieli obejrzeć na tylko mieszkańcy Katowic i Górnego Śląska, ale także przybysze z innych regionów województwa śląskiego.

Bezpłatny dojazd do Katowic zorganizowały Koleje Śląskie. Niestety przewoźnik źle oszacował potencjalne zainteresowanie wojskową paradą. Dochodziło do sytuacji, że podróżni nie mogli wejść do pociągów, gdyż składy były przepełnione już wjeżdżając na stację.

Sytuacja na dworcu w Pszczynie:

- Z kierunku Bielska-Białej i Tychów nie popisaliście. Krótkie składy - żenada i brak organizacji logistycznej. Kto za ten bajzel odpowiada, do zwolnienia - napisał na oficjalnym fanpage'u Kolei Śląskich jeden z podróżnych.

- No to koleje poległy na całej linii. Pierwszy raz od siedmiu lat chciałbym pojechać pociągiem z rodziną. Chciałem nie dlatego, że za darmo (stać mnie na bilety), ale dlatego, że uznaliśmy, że to najbardziej optymalne rozwiązanie - uważa pan Grzegorz.

Krytycznych komentarzy nie brakuje również na naszym portalu. Większość osób narzeka na fatalną organizację komunikacji w tym dniu.

Szacuje się, że wczoraj do Katowic pociągami Kolei Śląskich przyjechało około 60 tys. osób. Przewoźnik zapewnia, że wczoraj jeździły wszystkie składy Kolei Śląskich, łącznie z rezerwowymi oraz dodatkową zastępczą komunikacją autobusową.

aka, ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook