czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 23 października 2019
  • 17 grudnia 2019
  • wyświetleń: 12864

Za nami Pszczyński Jarmark ŚwiątecznyTradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia na rynku w Pszczynie odbył się Pszczyński Jarmark Świąteczny. Z roku na rok wydarzenie jest coraz większe, przybywa również odwiedzających.

Pszczyński Jarmark Świąteczny na pszczyńskim rynku - 13.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Sobota na Pszczyńskim Jarmarku Świątecznym - 14.12.2019 · fot. Grzegorz Załucki


Podobnie jak w roku ubiegłym, jarmark usytuowany był w zachodniej części rynku, w sąsiedztwie lodowiska, ratusza, w drewnianych stoiskach oraz namiotach. Był jednak znacznie większy niż poprzednio, pojawiło się mnóstwo nowych atrakcji.

Pokaz jazdy figurowej przez Uczniowski Klub Łyżwiarski SPIN Katowice -14.12.2019 · fot. Grzegorz Załucki


Pszczyński Jarmark Świąteczny - koncert zespołu "Chłodno" - 14.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Z okazji Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego cały rynek został rozświetlony pięknymi iluminacjami. Dla dzieci przygotowano ciekawe warsztaty oraz dwie karuzele. Już tradycyjnie w centrum miasta usytuowano szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - koncert zespołu "now" - 14.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Koncert zespołu "North Cape" na inaugurację Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego - 13.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Pszczyński Jarmark Świąteczny to również liczne koncerty. W tym roku w bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas między innymi zespoły: North Cape, Chłodno, now, Plessound. Na scenie pojawiły się również dzieci z pszczyńskich szkół.

Wigilijne godki Marka Szołtyska - program z udziałem Zespołu Dziecięcego JEDYNKA - 14.12.2019 · fot. Grzegorz Załucki


Pszczyński Jarmark Świąteczny - koncert zespołu "PLESSOUND" - 15.12.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Organizatorami Jarmarku Świątecznego byli: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni. Partnerem technologicznym była firma Groda.

ab, BM, aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook