czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 17 września 2020
  • 21 września 2020
  • wyświetleń: 20171

[WIDEO, FOTO] Diler zatrzymany. Posiadał znaczną ilość narkotyków

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zatrzymali 28-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic, w którego mieszkaniu znajdowała się znaczna ilość narkotyków.

ReklamaPolicjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej monitorują i rozpracowują środowisko pseudokibiców. Ich działania mają na celu udaremnianie przestępczej działalności śląskich kiboli.

Znaczna ilość narkotyków w mieszkaniu czechowiczanina! - 17.09.2020 · fot. KWP Katowice


Tym razem śląscy policjanci zwalczający przestępczości pseudokibiców działali w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie namierzyli i zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. - W jego mieszkaniu stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Przejęto prawie 7 kg marihuany, blisko 1 kg amfetaminy oraz ponad 9600 sztuk tabletek ecstasy. Dzięki pracy policjantów na rynek nie trafią narkotyki o czarnorynkowej wartości ok. 210 tys. złotych. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli także gotówkę, która została zabezpieczona na poczet przyszłych kar - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Znaczna ilość narkotyków w mieszkaniu czechowiczanina! - 17.09.2020
Znaczna ilość narkotyków w mieszkaniu czechowiczanina! - 17.09.2020 · fot. KWP Katowice


Zatrzymany przez mundurowych 28-latek jest powiązany ze środowiskiem jednego ze śląskich klubów piłkarskich. Wcześniej był już karany za kradzież. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 12 lat więzienia.

mp / czecho.pl

źródło: KWP Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook