czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 2 grudnia 2020
  • 18 stycznia 2021
  • wyświetleń: 12988

Festiwal Kolędowy 2021 w Zabrzegu za nami

Festiwal Kolędowy w Zabrzegu w tym roku odbył się w dniach 4-17 stycznia. W ramach festiwalu zorganizowano Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Zgłoszenia w formie nagrań można było przesyłać do 3 stycznia. Od 4 do 15 stycznia trwały przesłuchania konkursowe.

Reklama

Festiwalowi niezmiennie towarzyszył koncert kolędowy. Tym razem nosił tytuł "Z kolędą ku nadziei", a wysłuchać go można było na żywo na stronie głównej portalu czecho.pl, który objął wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy do obejrzenia zapisu tego koncertu.Dodatkowo, w ramach festiwalu, w sobotę, 16 stycznia zorganizowany został koncert chóru św. Józefa z Zabrzega, z którego również odbyła się transmisja na żywo.

Patronat honorowy nad festiwalem objęli bp Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej oraz Marian Błachut, burmistrz Czechowic-Dziedzic. Organizatorem było Stowarzyszenie Chóru Świętego Józefa w Zabrzegu

BM, ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook