czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 12 grudnia 2020
  • 27 grudnia 2020
  • wyświetleń: 11446

Zespół "Stim" zaprasza na koncert bożonarodzeniowy

Czechowicki zespół "Stim" zaprosił na "wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń oraz najcieplejszych, świątecznych emocji" - koncert kolęd i pastorałek "Jest taki dzień", który odbył się 27 grudnia o godzinie 18.00 w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Czechowicach-Dziedzicach. Wydarzenie było transmitowane w formie online w serwisie YouTube.

Reklama- Ze względu na obowiązujące restrykcje związane z pandemią nie możemy zaprosić Państwa do udziału w koncercie w kościele. Koncert odbędzie się w formie wydarzenia online i będzie emitowany w serwisie YouTube. W tym trudnym czasie, w którym wielu z nas przeżywa izolację, chorobę, doświadcza poczucia zagrożenia, zapraszamy do wspólnego świętowania tajemnicy Bożego Narodzenia. Jesteśmy przekonani, że wspólne kolędowanie ma moc wzmocnić naszą wiarę, przywrócić nadzieję i rozpalić miłość. Bądźmy razem w czasie tego niezwykłego koncertu - piszą organizatorzy wydarzenia z zespołu "Stim".

Zespół "Stim" zaprasza na koncert bożonarodzeniowy w formie online
Zespół "Stim" zaprasza na koncert bożonarodzeniowy w formie online · fot. Zespół Stim

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook