czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 6 lutego 2021
  • 14 lutego 2021
  • wyświetleń: 12092

"Uwierz mi, to nie koniec" - nowy singiel Stachurskiego

W piątek, 12 lutego w serwisie Spotify swoją premierę miał nowy singiel Stachurskiego, przygotowany specjalnie na Walentynki - "Uwierz mi, to nie koniec". Od niedzieli możemy zobaczyć także teledysk na Youtubie.

- Będzie nowy Stachursky. 14 lutego, w Walentynki pojawi się nowa piosenka "Uwierz mi, to nie koniec". Wyobraź sobie, że ten utwór chodził za mną 23 lata. A nawet 24, bo pierwszy raz usłyszałem go w 1997 roku. W ubiegłym wieku! Od tego czasu w różnych okolicznościach przypominałem sobie o nim, ale jak to bywa w życiu artystycznym - czasami jest właściwy czas, taki swego rodzaju promocyjny "tunel" i korzystasz z niego i prezentujesz piosenkę we właściwym momencie, albo ona czeka dopiero na swoją kolej - powiedział Jacek Stachursky w rozmowie z portalem interia.pl przed "Sylwestrową Mocą Przebojów" telewizji Polsat, na której wystąpił.

- Ta czekała właśnie tak długo. Teraz się udało ją nagrać i bardzo się cieszę. Czy to będzie przebój, tego nie wiem, ale to będzie ukłon w stronę takich utworów, jak: "Gdy zapłaczesz", "Czuję i wiem", "Typ niepokorny", "Z każdym twym oddechem", "Cholerny czas" - przełom lat 90. i dwutysięcznych. Myślę, że na taką piosenkę czekało sporo moich sympatyków i przyszedł na nią właściwy czas - dodał piosenkarz pochodzący z Czechowic-Dziedzic.

Piosenki można wysłuchać również w serwisie Spotify.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook