czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 29 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 3086

Dni Czechowic: opinie internautów

Za nami XXXIII Dni Czechowic-Dziedzic. Tysiące osób bawiło się w Lasku i na Stadionie MOSiRu podczas imprez organizowanych w trakcie ostatniego sierpniowego weekendu tego roku. Sprawdziliśmy co wzbudziło największe emocje, a gdzie wciąż mieszkańcy oczekują czegoś więcej.

Dni Czechowic: opinie internautów
Publiczność podczas Dni Czechowic-Dziedzic
fot. Łukasz Grygierczyk


Niewątpliwie największym wydarzeniem były koncerty, które odbyły się na stadionie i zgromadziły wiele osób, które zechciały bawić się przy muzyce zespołów Kombii i Dżem, a później obejrzeć wielki pokaz sztucznych ogni...

kombica: Oj, było super uwierzcie mi na słowo!

kaana1@: Po takich dniach chce się żyć. Mogę dalej mieszkać w Czechowicach Dziedzicach. Co prawda byłem tylko na koncercie ale ten tłum robił wrażenie, tylu ludzi nie byłoby nawet gdyby pozbierać wszystkich z ostatnich trzech lat, myśle że zasługa głownie zespołów zaproszonych na impreze. Teraz czekamy na kolejne dni - i tu dobrze powiedział Burmistrz że musi się ciężko zastanawiać kogo zaprosić za rok (jeśli o mnie chodzi to Dzem może być znowu...

mieszkanka Pszczyny: Dżem był poprostu wspaniały!!! zawsze chciałam ich posłuchać na żywo a nigdy nie miałam takiej okazji:) Jestem z Pszczyny i zazdroszcze Wam ze do waszego miasta burmistrz zaprosił Dżem naprawde powinniście być dumni z tegorocznych dni Czechowic. Gratuluje organizatorom imprezy bawiłam sie wspaniale!!!Dziekuje:):)

patriota: Koncert Dżem.....boski..kapela dała z siebie wszystko i widownia pierwsza klasa...naprawdę jak za starych dobrych czasów... Kombi...już gdzieś to słyszałem ale warto było iść po raz drugi w ciągu tygodnia na ich koncert.... pokaz ogni fajny ale nic więcej... niestety organizacja imprezy do bani.... (...)

blubek: muszę przyznać że było fajnie...... byłem sceptykiem ale miło dałem się zaskoczyć

Nie wszystko jednak zdaniem internautów zostało "dopięte na ostatni guzik"...

jenny_forever: Dni Cz-Dz na mosirze to !!!!POMYŁKA!!!! nie trudno tam o klaustrofobię - wszędzie tłok, ciasno, nie idzie przejść, nie wspominam nawet o tym jak by wyglądała ewakuacja ludzi stamtąd na wypadek jakiegoś nieszczęścia - pożaru czy czegokolwiek co wymagałoby natychmiastowego opuszczenia okolic sceny - tego organizatorzy chyba nie przemyśleli... pozostaje wiele słów które wyrażą niezadowolenie z miejsca, gdzie w niedzielę odbyły się koncerty... przynajmniej schody oświetlili hehe k-a-t-a-s-t-r-o-f-a...

psychoswir: scena powinna być przesunięta w głąb stadionu, w ogóle sam pomysł organizowania dni czechowic na Mosirze jest chybiony ale z drugiej strony nie można było zrobić ich nigdzie indziej. Wyobrażacie sobie te tłumy co były na Dzemie w Lasku ja jakoś nie potrafię, plac kolo basenu odpada bo sie tam buduje kryty, więc niestety trzeba się przyzwyczaić. Miejscówka miejscówką, ale na koncercie było ekstra, od paru lat tak dobrze się nie bawiłem, dla mnie bomba. Przypomniały mi się dni czechowic jeszcze na placu 3 maja przed urzedem miasta, tam byly naprawde swietne koncerty :-)

Asik: bylam poraz kolejny na dniach cz-dz i poraz kolejny wladze nie postaraly sie o...miejsca parkingowe! ludzie pomyslcie nad czyms na przyszly rok,bo z tego co zauwazylama ludzi z roku na rok jest wiecej, bo slysza od innych i przyjezdzaja z poza cz-dz,a miejsc do zaparkowania samochodu jak na lekarstwo! ogolnie imprewzka...BOMBA :D

Organizatorów czeka teraz rok wytężonej pracy, mieszkańcy po udanych koncertach żywią nadzieję, że i w przyszłym roku będą bawić się przynajmniej tak samo dobrze, a równocześnie podczas przebywania na koncercie będą wolni od dotychczasowych rozterek.

blubek: trzeba to przyznać. nie wszystko było idealne ale i tak były to jedne z lepszych DNI jakie mieliśmy okazję świętować w naszym mieście. Następnym razem będzie lepiej (sam mam taką nadzieję)

W końcu kolejne Dni Czechowic-Dziedzic już za rok!

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZOBACZ TAKŻE

Facebook