Telewizja czechowice.tv

  • 30 maja 2021
  • wyświetleń: 6689

Przedszkolaki blisko natury... Dzieci odwiedziły ogrody Kapias

Materiał partnera:

Dzieci z Przedszkola "Przygoda" często w ramach zajęć na świeżym powietrzu udają się na spacer do pobliskich ogrodów Kapias. Jest to nie lada atrakcja mieć w pobliżu tak piękne i wartościowe miejsce.

Przedszkolaki blisko nutury...


Kontakt z naturą to coś co cenimy sobie w naszych przedszkolnych progach najbardziej. Piękne ogrody dają możliwość obserwacji zmian w przyrodzie wraz z następstwem pór roku.

Eksplorujemy naturę poznając różne rodzaje roślin, ich zapachy, kolory. Słuchamy śpiewu ptaków, rechotania żab, obserwujemy liczne rybki w swoim naturalnym środowisku, a przy odrobinie szczęścia możemy spotkać okazałego bociana w swoim gnieździe.Podczas przechadzki po ogrodach wszystkie nasze zmysły są pobudzone, to właśnie tam dajemy ujście całej naszej niespożytej energii. Pomimo tego, że jesteśmy tam częstymi gośćmi to za każdym razem odkrywamy coś zupełnie nowego.

Wartości dydaktyczne realizujemy ukradkiem, czytamy, liczymy, klasyfikujemy... To wszystko podczas przyjemnie spędzonego czasu w ogrodach!

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 82h

tel. 572679005
tel. 604685557
kom. 572679005Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj

Facebook