czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 9008

Kajakarka z Czechowic-Dziedzic jedzie na igrzyska w Tokio

Loading...
Już w najbliższy piątek, 23 lipca rozpocznie się najważniejsza impreza sportowa czterolecia - Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Jedną z zawodniczek, które wyjechały do stolicy Japonii bronić biało-czerwonych barw, jest Justyna Iskrzycka, kajakarka pochodząca z Czechowic-Dziedzic.

Kajakarka z Czechowic-Dziedzic jedzie na igrzyska w Tokio
Kajakarka z Czechowic-Dziedzic jedzie na igrzyska w Tokio · fot. facebook.com/Justa97/


Justyna Iskrzycka to kajakarka pochodząca z Czechowic-Dziedzic. Aktualnie reprezentuje AZS AWF Katowice. Swoją wielką karierę sportową rozpoczynała nad czechowickim Kopalniokiem pod okiem trenera Grzegorza Kotowicza.

Na chwilę przed wylotem na Igrzyska Olimpijskie do Tokio na przystani Miejskiego Klubu Sportowego Czechowice Dziedzice odbyło się spotkanie Justyny Iskrzyckiej z Grzegorzem Kotowiczem oraz Markiem Witkowskim - medalistami Igrzysk Olimpijskich z Barcelony i Sydney.

- Olimpijczycy przekazali Justynie Iskrzyckiej mistrzowskie wsparcie i cenne doświadczenie. Teraz Justyna może spokojnie ruszać w świat. Na igrzyskach wystartuje w dwóch konkurencjach - indywidualnie K-1 500 metrów oraz w osadzie K-4 500 metrów. Trzymamy mocno kciuki i kibicujemy z całych sił - podkreśla MKS Czechowice-Dziedzice.

Loading...

mp / czecho.pl
źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook