czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 6 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2388

W Sejmie o stacji jakości powietrza w Czechowicach-Dziedzicach

Temat postawienia w Czechowicach-Dziedzicach stacji jakości powietrza Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska pojawił się w Sejmie RP. Problem poruszył Przemysław Koperski, poseł Nowej Lewicy, podczas posiedzenia sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.

Loading...


Jak zauważył parlamentarzysta, o postawienie stacji jakości powietrza w Czechowicach-Dziedzicach zwracał się do GIOŚ on sam oraz m.in. dwa lata temu samorząd gminy. - Tej stacji jakości powietrza nie ma. Była tam na okres czasowy i pytanie, czy będzie na okres stały? I dlaczego jeszcze nie została zrealizowana, skoro Państwo mówicie, że macie 200 takich stacji, to w czym jest problem, aby Czechowice-Dziedzice, które są największym miastem w Polsce, które nie jest miastem powiatowym, takiej stacji kontroli jakości powietrza nie miały? - dopytywał podczas posiedzenia sejmowej komisji poseł Przemysław Koperski.

Do sprawy będziemy wracać.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Facebook