czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 6 lutego 2022
  • wyświetleń: 5827

Pomóżmy spełnić marzenia dzieci z czechowickiego Przedszkola nr 11

Na YouTubie pojawił się filmik, który ma na celu pomoc w zebraniu funduszy na nowe urządzenia do ogrodu przedszkolnego przy Przedszkolu Publicznym nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach. Załoga PP nr 11 zachęca do udostępniania materiału - to pomoże im dotrzeć do większego grona osób z wielkim sercem.

Reklama

Pomóżmy spełnić marzenia dzieci z czechowickiego Przedszkola nr 11
Pomóżmy spełnić marzenia dzieci z czechowickiego Przedszkola nr 11 · fot. Google Street View


- Do naszego przedszkola uczęszcza ponad 100 dzieci, w tym 25 z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.
Nasz plac zabaw jest już bardzo stary i potrzebuje zmian. Chcielibyśmy by nasze dzieci miały możliwość rozwoju, pobudzenia kreatywności oraz pozwolić na wspólną zabawę z dziećmi z niepełnosprawnościami
- podkreśla ekipa Przedszkola Publicznego nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach.- Pozwólmy im wszystkim cieszyć się z dzieciństwa. Niestety, ale stare sprzęty muszą zniknąć z ogrodu, ponieważ nie posiadają odpowiednich certyfikatów, co spowoduje, że nie będą mieli się gdzie bawić. Potrzebujemy specjalistycznych urządzeń, ponieważ jesteśmy Przedszkolem z Oddziałami Integracyjnymi i mamy różne potrzeby - dodają przedstawiciele placówki.

Jak można pomóc małym czechowiczanom w spełnieniu ich marzeń? Można wziąć udział w licytacjach na Facebooku na specjalnie utworzonej grupie,a także wpłacić dowolna kwotę na konto Rady Rodziców nr 45 8453 0002 0000 3564 3000 0010. Istnieje również możliwość przekazania 1% podatku - w stosownej rubryce wystarczy wpisać numer KRS: 0000270261 oraz dopisku na cel szczegółowy: PP 11 CZECHOWICE-DZIEDZICE 10646.

Nowy plac zabaw dla Przedszkola Publicznego Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook