czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Telewizja czechowice.tv

  • 9 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 496

Legalni bukmacherzy w Polsce - którą firmę warto wybrać?

Materiał partnera:

Z każdym rokiem rośnie popularność zakładów bukmacherskich w Polsce. Dla części graczy jest to sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy, dla innych szansa na sprawdzenie swojej wiedzy i intuicji. Chociaż najczęściej obstawiane są zawody sportowe różnych dyscyplin sportu, firmy bukmacherskie oferują także zakłady dotyczące ważnych wydarzeń społecznych i politycznych.

Legalni bukmacherzy w Polsce - którą firmę warto wybrać?


Rewolucja na rynku usług bukmacherskichZgodnie z obowiązującą od 1 kwietnia 2017 roku nowelizacją ustawy hazardowej prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce wymaga uzyskania licencji Ministerstwa Finansów. Warto podkreślić, że wprowadzone w tamtym czasie zmiany doprowadziły do prawdziwej rewolucji na rynku usług bukmacherskich w Polsce. Początkowo licencję posiadało zaledwie kilka podmiotów, jednak z każdym rokiem ilość legalnie działających firm bukmacherskich rośnie. Obecnie na rynku funkcjonują 23 podmioty, oferujące usługi stacjonarnie bądź internetowe.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bukmacheraGracze, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, mogą skorzystać z usług firm prowadzących działalność w punktach stacjonarnych bądź internetowych. Najwięcej punktów naziemnych posiadają tacy bukmacherzy jak Fortuna oraz STS. Na chwilę obecną licencję na tradycyjną działalność stacjonarną uzyskało 10 podmiotów. Wybierając bukmachera, warto zwrócić uwagę również na łatwość zakładania konta, sposób obsługi klienta, a także bogactwo oferty. Wiele firm oferuje graczom różnego rodzaju bonusy.

Najwięksi gracze na rynkuNajwiększymi graczami na rynku usług bukmacherskich w Polsce są Fortuna oraz STS. Oba podmioty prowadzą działalność zarówno stacjonarną, jak i internetową. Inni legalni bukmacherzy chętnie wybierani przez graczy to LVBet, Totolotek, Milenium, eToto, Betclick. W 2021 roku na rynku pojawiła się firma pod nazwą Fuksiarz. W trakcie Mistrzostw Europy zakłady zaczął przyjmować zagraniczny bukmacher Betcris, a pod koniec roku licencję uzyskał BestBet. Prawdopodobnie w 2022 roku grono legalnie działających firm powiększy się o 4 kolejne podmioty.

Rankingi bukmacherówWielu początkujących graczy nie wie, z jakiego bukmachera najlepiej korzystać. Żeby ułatwić sobie podjęcie decyzji, warto korzystać z rankingów dostępnych w Internecie. Podczas tworzenia tego rodzaju klasyfikacji uwzględnia się wiele różnych parametrów. Istotne znaczenie ma m.in. bogactwo oferty i rodzaje dostępnych zakładów, metody płatności, rodzaje oferowanych bonusów, wysokość kursów. Najwyższe miejsce w tego rodzaju rankingach zazwyczaj mają największy gracze, czyli Fortuna i STS.

PodsumowanieZnowelizowana ustawa hazardowa zrewolucjonizowała rynek usług bukmacherskich w Polsce. Pomimo tego, że część graczy nadal korzysta z usług nielegalnych bukmacherów, wydaje się, że takie działanie jest pozbawione sensu. Jakość usług świadczona przez legalnie działające podmioty jest na tyle duża, że nie warto łamać przepisów i narażać się na kary finansowe ze strony państwa. Należy również pamiętać, że tylko legalnie działające firmy płacą podatki w Polsce, wspierając w ten sposób rodzimą gospodarkę.

Facebook