czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 17 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1424

[WIDEO] Wielkanocne życzenia bpa Pindla w cieniu wojny w Ukrainie

W filmie zamieszczonym w diecezjalnych mediach społecznościowych biskup Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej, złożył wiernym życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Kapłan nawiązał w nich do trwającej obecnie wojny w Ukrainie.

Reklama- Życzę, żeby to wszystko co będziemy przeżywać przez cały Wielki Tydzień, a zwłaszcza przez Zmartwychwstanie Chrystusa, wyszło z nas - kiedy będziemy spożywać razem z najbliższymi śniadanie wielkanocne. Żebyśmy mogli rzeczywiście z całego serca życzyć sobie tej radości - Bożej radości, przebaczenia pojednania ze wszystkimi i ogromnej nadziei na to, że to co złe - przeminie, że Chrystus zwycięży, że skończy się wojna, że będzie lepiej. Cieszmy się, że Chrystus zmartwychwstał! Szczęść Boże! - mówi biskup Roman Pindel na nagraniu umieszczonym na YouTubie.

Świąteczne życzenia złożyły wraz z biskupem dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Ochronka" w Wilamowicach. Placówce patronuje św. abp Józef Bilczewski, który ją w przeszłości zakładał.

mp / czecho.pl

źródło: www.diecezja.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook