czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 31 maja 2022
  • wyświetleń: 6550

Nowy asfalt na kolejnych ulicach. To odtworzenia nawierzchni

Postępują prace odtworzeniowe dróg po budowie kanalizacji sanitarnej i modernizacji sieci wodociągowych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. W ostatnich dniach drogowcy rozpoczęli roboty na trzech ulicach.

W ostatnim czasie na długości około 150 metrów wyasfaltowana została ulica Fryderyka Chopina. Drogowcy przygotowują się teraz do położenia nawierzchni bitumicznej na ulicy Chałupniczej od skrzyżowania z ulicą Chopina w kierunku ulicy Stawowej. Nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na około 800-metrowym odcinku ulicy Zawiłej.

- W części naszego miasta trwają prace związane z dalszą rozbudową sieci kanalizacji sanitarnej oraz modernizacją istniejących sieci wodociągowych. Z nimi związane są konieczne prace odtworzeniowe nawierzchni dróg. Zakres projektu realizowanego wspólnie przez Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz gminę Czechowice-Dziedzice jest bardzo duży, a podzielone na kontrakty przedsięwzięcie dotyczy w sumie 87 ulic - przypomina czechowicki Urząd Miejski.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook