czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 5 czerwca 2022
  • 7 czerwca 2022
  • wyświetleń: 14123

Masowa "awaria" na Orlenie. Auta zablokowały wjazd na stację paliw

W niedzielę punktualnie o godzinie 12.00 na terenie stacji paliw Orlen przy alei Andersa w jednej chwili "zepsuło się" kilkanaście samochodów osobowych. Pojazdy przez około godzinę blokowały wjazd na teren stacji benzynowej.Niedzielna akcja na Orlenie w Bielsku-Białej była swoistym protestem ws. wysokich cen stacji paliw. W ten dzień w tym miejscu za litr 95-tki trzeba zapłacić 7,94 zł.

- Cena euro spada. Cena dolara spada. Złoty się umacnia, a paliwo idzie w górę. Myślę, że to wszystko się nie klei. Ekonomicznie nikt chyba nie jest w stanie wyjaśnić dlaczego - mówi Szymon Twardak, jeden z uczestników akcji pod stacją Orlen.

Właściciel stacji paliw przy al. Andersa wezwał na miejsce patrol policji. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce, wszystkie samochody znów odpaliły. Jak udało się nam ustalić policjanci nie wystawili żadnego mandatu.

Zapis relacji na żywo:Loading...

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook