czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 4 czerwca 2022
  • 23 czerwca 2022
  • wyświetleń: 23321

[WIDEO] Park handlowy "N-Park" w Pszczynie już otwarty!

W środę, 22 czerwca o godz. 10.00 odbyło się wielkie otwarcie parku handlowego N-Park przy ul. Bielskiej 46 w Pszczynie! Zobaczcie nasze wideo! W jakich sklepach możemy już zrobić zakupy, a jakie dopiero sie otworzą?Pszczynianie mogą już skorzystać z oferty marek: KiK, Martes Sport, Kaes, CCC, Hebe, Dealz, Media Expert oraz KFC. Otworzą się jeszcze: Pepco - już 2 sierpnia oraz Biedronka - datę otwarcia sklep zakomunikuje klientom wkrótce. Przed obiektem znajduje się parking z 207 miejscami postojowymi. Dojechać do centrum handlowego można aktualnie drogą równoległą do DK-1 - ulicą Uzdrowiskową - tak jak zaznaczono na poniższym schemacie:

wjazd n park


Aby wjechać na ul. Uzdrowiskową, należy skręcić z drogi krajowej nr 1 na zjazd przy stacji paliw Orlen lub skorzystać z ronda przy DK-1 (skrzyżowanie ul. Spokojnej i Uzdrowiskowej). Wkrótce ma powstać nowy zjazd z ulicy Bielskiej (usytuowany na odcinku pomiędzy wiaduktem kolejowym a DK-1), który znacznie ułatwi dojazd do sklepów. Najbliższym przystankiem komunikacji miejskiej dla N-Parku jest powiatowa linia autobusowa F1.

Otwarcie N-Parku rozpoczęło uroczyste przecięcie wstęgi w towarzystwie przedstawicieli inwestora oraz lokalnych władz samorządowych, a także mieszkańców Pszczyny. Na 22 czerwca sklepy przygotowały specjalne oferty i zapraszają klientów do zapoznania się z promocjami. Park w dniu otwarcia będzie czynny w godzinach 10:00 - 21:00.

Regularne godziny otwarcia obiektu od poniedziałku do soboty to 9:00 - 21:00.

N-Park - ujęcia z lotu ptaka - 06.2022 · fot. Rafał Rokowski


Ciekawostką inwestycji jest zielony dach o powierzchni 1200 m2, usytuowany nad restauracją KFC, który został zbudowany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Jest porośnięty rozchodnikową roślinnością. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania inwestycja ma prawidłowy bilans zieleni, określany przez lokalne wymogi środowiskowe.

N-Park - ujęcia z lotu ptaka - 06.2022
N-Park - zielony dach · fot. Rafał Rokowski


Inwestor - Napollo to polska firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Powstają w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji w całej Polsce. Oferują powierzchnię najmu do ok. 15 000 m2.

Jesienią 2021 dobiegła końca budowa N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim. W Poznaniu zakończono w 2021 r. modernizację i rekomercjalizację pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD i Inmedio. Otwarcie N-Parku w podwrocławskich Łanach miało miejsce 12 maja br. Jesienią 2022 otworzy się też kolejny N-Park w Gnieźnie. Napollo jest także właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych.

"N-Park" w Pszczynie
"N-Park" w Pszczynie · fot. Napollo


- W naszych N-Parkach dbamy nie tylko o dopasowaną ofertę i dogodną lokalizację - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO. - Ich przestrzeń zaprojektowana jest tak, by zapewniać wygodę poruszania się z zakupami, co zapewniają niskie progi oraz bardzo dobra widoczność wszystkich lokali, ułatwiająca nawigację po centrum. Na podobne udogodnienia mogą liczyć klienci N-Parku w Pszczynie, który otwiera się już niedługo. Wyróżnikiem N-PARKÓW jest tenant-mix oparty na wybranym zestawie popularnych marek. Oferta jest każdorazowo profilowana zgodnie ze specyfiką miejsca, tak by optymalnie wykorzystać jego potencjał.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook