Telewizja czechowice.tv

  • 24 września 2022
  • 3 października 2022
  • wyświetleń: 10654

[WIDEO] Kiermasze, konkursy i inne atrakcje. Za nami unikalna wystawa

Od 30 września do 2 października mieszkańcy naszego regionu, miasta i gminy oraz wszyscy miłośnicy żywych stworzeń mogli odwiedzać "Jesienną wystawę drobiu ozdobnego, gołębi, królików i drobnego inwentarza".Uczestnikami tegorocznej edycji wystawy byli nie tylko hodowcy z całej Polski, ale także z Czech. Na wydarzenie zgłoszono 170 królików, 240 gołębi oraz 53 kury. Przy ulicy Słowackiego można było także obejrzeć ptactwo wodne, takie jak gęsi oraz kaczki, oraz kozę, żółwie, węża, kuca walijskiego, alpaki, perliczki, pawia i indyka.

Wystawa odbywała się na terenie Regionalnej Ligi Hodowli Ptaków i Drobnego Inwentarza w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Słowackiego 34, naprzeciwko marketu Kaufland.Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje: kiermasze, stoiska z łakociami dla dzieci i dorosłych, wystawa staroci i skamieniałości, loteria fantowa oraz ekspozycja roślin wyhodowanych przez uczniów Zespołu Szkół Kształcenia Ogrodniczego z Bielska-Białej. - Mając w pamięci zeszłoroczną frekwencję szczególnie zachęcamy do rodzinnych odwiedzin Jesiennej Wystawy - zachęcali organizatorzy.

Wręczenie pucharów odbyło się w niedzielę, 2 października o godzinie 15.00.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook