czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Telewizja czechowice.tv

  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 352

U którego bukmachera obstawiać mecze podczas mundialu?

Materiał partnera:

Fakty są takie, że już niedługo startuje impreza czterolecia. Tak zaś można określić Mistrzostwa Świata w Katarze. Oczywiście, wokół tego turnieju jest wiele kontrowersji. My chcemy się jednak dzisiaj skupić na kwestiach sportowych. Co warto wiedzieć na kilka dni przed startem mundialu? Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata? Dlaczego warto wybrać te, a nie inne, podmioty hazardowe?

piłka nożna


Co warto wiedzieć o Mistrzostwach Świata w Katarze?Cała impreza będzie mocno nietypowa. Wszak w tym wieku nie zdarzyło się, by Mistrzostwa Świata odbywały się na przełomie listopada i grudnia. A tutaj tak się właśnie stanie! Tegoroczne Mistrzostwa Świata wystartują 20 listopada 2022 roku. O 17:00 Katar zagra z Ekwadorem. Cała impreza potrwa do 18 grudnia 2022 roku. Wówczas odbędzie się spotkanie finałowe. Aktualnie największe szanse na udział w tej potyczce mają Brazylijczycy i Francuzi. W gronie faworytów jest jednak minimum kilka reprezentacji narodowych. Tegoroczne Mistrzostwa Świata będą natomiast klasyczne, jeśli chodzi o liczbę zespołów. Wszak na turnieju zagrają 32 kadry narodowe. Są one podzielone na osiem grup. W każdej znajdują się po cztery reprezentacje narodowe. Aby awansować dalej, trzeba zaś zająć minimum pierwsze lub drugie miejsce. W gronie uczestników znajdują się Polacy. Wczoraj Czesław Michniewicz ogłosił zaś kadrę na Mistrzostwa Świata w Katarze. Zabrakło w niej kilku zawodników, którzy dla niektórych byli praktycznie "pewniakami". Chodzi zaś przede wszystkim o takich graczy, jak Kamil Grabara, Karol Linetty, czy Dawid Kownacki.

Dlaczego warto wybrać STS?Przede wszystkim ze względu na legalne działanie. Jeśli jeszcze nie masz żadnego konta bukmacherskiego, a chcesz zacząć obstawianie z okazji mundialu, to ten aspekt powinien być dla Ciebie priorytetowy. Topowi bukmacherzy na mundial 2022 są na szczęście legalni. Możesz ich znaleźć przeglądając rozmaite rankingi podmiotów hazardowych. Warto zaznaczy, że STS to nie tylko legalne działanie. To także atrakcyjne promocje na start. Aktualnie możesz uzyskać np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby z niego skorzysta, trzeba założyć konto. W czasie realizowania tego zadania zadbaj o odpowiedni kod promocyjny "STS100". Przeważnie jest on generowany automatycznie, aczkolwiek nie zawsze tak się dzieje. Wówczas ten kod powinien być wpisany "z palca". Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje bonus wynoszący 1500 PLN. A potem możesz jeszcze zainkasować 60 PLN. Trzeba tylko w tym celu wykonać kilka prostych zadań.

Czy zdecydować się na Fortunę?Jest to jedna z najbardziej polecanych opcji. Ta firma bukmacherska również działa m.in. online. Co do legalności, to możesz być spokojny. Wszak Fortuna także znajduje się w gronie podmiotów hazardowych, które zgodnie z przepisami oferują zakłady na terenie Polski. Warto doda, że ta firma jest hojna. Możesz bowiem liczyć na wiele bonusów. Chodzi np. o 20 PLN za wykonanie rejestracji, czy o zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN.

Facebook