Telewizja czechowice.tv

  • 12 lutego 2023
  • 14 lutego 2023
  • wyświetleń: 3708

Walentynki: o związkach rozmawiamy z trenerką relacji

Przed Walentynkami szykuje się kupowanie czerwonych róż i mówienie "kocham Cię" na różne sposoby. Ten dzień może być też pretekstem, aby zastanowić się, jaki związek tworzymy i czego najbardziej potrzebują współczesne związki. Na ten i inne tematy rozmawiamy z Iloną Damek, trenerką relacji, szkoleniowcem, autorką e-booków i coachem świadomych związków.Miłość to temat, wokół którego powstała niezliczona liczba książek, zarówno tych mniejszych i większych dzieł literackich, jak i publikacji naukowych. Tych ostatnich w dzisiejszych czasach przybywa. Chcemy coraz więcej wiedzieć o tym przedziwnym stanie uczuć i nauczyć się rozumieć siebie w miłości. Tym samym chcemy rozumieć swoje związki. Jakie one dziś są? Bardziej szczęśliwe czy mniej od tych sprzed kilku dekad? Bardziej czy mniej udane? Jak być szczęśliwym z drugim człowiekiem?

Zapytaliśmy Ilonę Damek, trenerkę relacji z Pszczyny o to, czym charakteryzują się współczesne związki. Z panią Iloną rozmawiałyśmy o tym, co w dzisiejszych czasach może stanąć na drodze ku szczęściu zakochanym, jak się obecnie randkuje i poznaje miłość swojego życia.

W naszej rozmowie znajdziecie wiele ciekawych wątków i odpowiedzi na pytania. Na przykład o to, jak poznawać się przez internet, żeby uniknąć rozczarowania? Dlaczego ludzie w związkach nie potrafią się ze sobą komunikować? To wszystko w kontekście zbliżającego się święta zakochanych, czyli Walentynek.

Ilona Damek na co dzień pomaga parom tworzyć świadome związki, prowadzi sesje dla par i rodzin w swoim gabinecie w Pszczynie oraz on-line.

Elżbieta Goraus / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook