Telewizja czechowice.tv

  • 12 marca 2023
  • wyświetleń: 2734

[WIDEO] Byliśmy z kamerą na linii produkcyjnej elektrycznego Jeepa

W środę, 8 marca odwiedziliśmy z kamerą zakład samochodów osobowych Stellantis w Tychach. W ramach wydarzenia spotkaliśmy się z dyrektorem zakładu i przeszliśmy po linii produkcyjnej Jeepa Avengera, zdobywcy tytułu Europejskiego Samochodu Roku 2023.Jeep Avenger to pierwszy samochód napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym, który zdobył tytuł "European Car of the Year 2023" (ale trzeci w historii samochód produkowany w Tychach, który otrzymał to wyróżnienie, po Fiacie Panda w 2004 roku oraz Fiacie 500 w 2008 roku).

Jeep Avenger
Byliśmy z kamerą na linii produkcyjnej Jeepa Avengera! · fot. tychy.info


- Ulokowanie produkcji tych modeli w Tychach to wyraz uznania najwyższej jakości pracy zarówno naszej, jak również naszych poprzedników, którzy wraz z nami, niezależnie od pełnionej roli w organizacji, poprzez zaangażowanie i profesjonalizm budowali latami reputację zakładu. To również docenienie prowadzonej przez samorządy lokalne polityki w zakresie wspierania i stwarzania korzystnych warunków dla rozwoju naszego biznesu - czytamy w informacji prasowej FCA Poland S.A.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook