Telewizja czechowice.tv

  • 14 października 2023
  • 21 października 2023
  • wyświetleń: 5197

[WIDEO] Nowa płyta po dłuższej pauzie. Biały o nowym krążku i nie tylko...

Niedawno światło dzienne ujrzała najnowsza płyta Sebastiana "Białego" Białka pod tytułem "Nostalgia". Czechowicki raper krążek wydał po pięcioletniej przerwie. W rozmowie z naszym portalem czechowiczanin opowiada o utworach, które znalazły się na płycie, życiu a także... propozycji z pewnego programu telewizyjnego.Sebastian Białek bardziej znany jako Biały to finalista 3 edycji talent show - Must Be The Music - tylko muzyka. Czechowiczanin zdobył popularność i równocześnie serca słuchaczy utworem "Walczę Do Końca" dedykowanym dyskryminowanym ojcom w polskich sądach rodzinnych. Później Biały wydał legalną płytę "Emocje" nakładem Universal Music Polska. Po 5-letniej przerwie wrócił z nowym materiałem z płyty "Nostalgia". Teksty napisane w ciężarówce w przerwach na szlakach międzynarodowych są sporym zaskoczeniem dla słuchaczy. Dlatego singiel " Pauza" ma podwójne znaczenie dla artysty.

Nowej płyty Białego można posłuchać na iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music - linki do serwisów można znaleźć tutaj - oraz YouTube (playlista poniżej).

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook