Telewizja czechowice.tv

  • 13 marca 2026
  • wyświetleń: 4672

Projekt "Pociąg do stacji Forma'' tym razem ruszył z Kobietami i dla Kobiet

Tym razem autorski projekt Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma'' zatrzymał się na stacji Górka - wyprawa kobiet. W sobotę 7 marca Aktywne kobiety z Czechowic-Dziedzic ruszyły "Babskim Szlakiem''
Dębowiec - Szyndzielnia - Klimczok - Szczyrk.



Projekt "Pociąg do stacji Forma'' tym razem ruszył z Kobietami i dla Kobiet. · fot. Elżbieta Zarębska
Projekt "Pociąg do stacji Forma'' tym razem ruszył z Kobietami i dla Kobiet.


- Była rewelacyjna pogoda, świetna atmosfera, masa śmiechu i kilkadziesiąt tysięcy kilometrów dobrej energii. Za nami 30390 kroków, 21,07 kilometrów i naturalnie spalone kalorie. Aktywnie spędzony czas w górach pozostanie na długo w naszej pamięci, czekamy na kolejną wyprawę i stacje projektu - relacjonuje Elżbieta Zarębska.

mp / czecho.pl

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook