czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Reklama

Telewizja czechowice.tv

  • 5 stycznia 2017
  • 3 lutego 2017
  • wyświetleń: 3637

Paranienormalni przedstawią swój nowy program w Pszczynie

Za nami:

Kabaret Paranienormalni przedstawia program "Pierwiastek z Trzech", a w nim wszystko, co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

Konkurs"Pierwiastek z Trzech" to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia - to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalna odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - "Pierwiastek z Trzech". Program będzie można zobaczyć 3 lutego o godzinie 18.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Bilety w cenie od 65 do 80 zł do nabycia na stronie www.kabaretowebilety.pl. Organizatorem wydarzenia jest IDEA ART Hubert Ziętala.

paranienormalni

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Facebook