Telewizja czechowice.tv

  • 10 września 2021
  • 12 września 2021
  • wyświetleń: 4564

[Beskidy dla każdego] Królowa Beskidów: Babia Góra z Krowiarek

W przedostatnim już odcinku naszego cyklu "Beskidy dla każdego" odwiedzamy Babią Górę, zwaną także Diablakiem. Przybliżamy także kilka ciekawostek na temat Zawoi - miejscowości położonej u stóp masywu babiogórskiego.Mapa przebiegu proponowanej przez nas trasy, która wiedzie od Przełęczy Krowiarki, przez masyw babiogórski do schroniska Markowe Szczawiny:

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidy dla każdego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidy dla każdego

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras górskich o różnych stopniach zaawansowania. W cyklu wideo "Beskidy dla każdego" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych szlaków, zapleczu turystycznym, historii beskidzkich schronisk. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać, gdzie zaparkować samochód i z którego miejsca najlepiej rozpocząć wędrówkę. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidy dla każdego" podaj

Facebook